25.10 (sobota) 11:00 - vs. Zarządzanie i Markieting

Mazzano

Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 44

Skąd: Ekonomia

PostWysłany: Sob 21:30, 18 Paź 2008    Temat postu: 25.10 (sobota) 11:00 - vs. Zarządzanie i Markieting

Temat o tym konkretnym meczu: kto będzie, komu dać znać czy robimy jakiś trening w czwartek albo piątek i tak dalej...

Fazi

Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 57

PostWysłany: Nie 23:28, 19 Paź 2008    Temat postu: Re: 25.10 (sobota) 11:00 - vs. Zarządzanie i Markieting

Mazzano napisał:

ja myślę, że Mazana nie będzie oraz, że jak się do niego zadzwoni po meczu, to powie, że zaspał Cool

A tak poważnie, to przecież wysłałem Ci rozpiskę na maila. Mały update.

+ Świeżaki ??

Ostatnio zmieniony przez Fazi dnia Pią 20:28, 24 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Andrzej

Posty: 4

Skąd: Bdg

PostWysłany: Pią 18:43, 24 Paź 2008    Temat postu:

ja prawdopodobnie w sobotę nie dam rady, chociaż wszystko może się zmienić, w niedziele jestem na pewno

Szuloo

Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 17

PostWysłany: Sob 13:37, 25 Paź 2008    Temat postu:

O meczu słów kilka...

Po pierwsze wielkie gratulacje dla wszystkich za meczyk! Very Happy (druga połowa zdecydowanie lepsza Razz )
Jednak w mojej ocenie, na specjalne wyróżnienie zasługuje dzisiaj 3 panów: Mario, Fazi i Borys!

Nasi podstawowi boczni obrońcy odwalili dzisiaj kawał dobrej roboty Exclamation To oni, dzięki swojemu zaangażowaniu, przyczynili się do tego, iż mieliśmy tak dużo sytuacji pod bramką ZiM, a większość akcji przeciwnika kończyłą się dość szybko przecięciem piłki.
MARIO biegał po lewej stronie jak szalony Very Happy Myślałem, że w pewnym momencie płuca będzie musiał wymienić, bo chyba po drodze je gdzieś zgubił Wink
FAZI dzisiaj to była ostoja spokoju, pewne interwencje oraz pełne zaangażowanie i walka o każdą piłke. Poza tym kiedy mógł to ciągnął do przodu i tak trzymać Cool

Dzięki wyżej wymienionej dwójce, nasz Boruc nie miał aż tyle roboty, ale należą mu się brawa za dzisiejszą grę na przedpolu! Nie mówiąc już o obronie rzutu wolnego w pierwszej połowie oraz sam na sam w ostatnich minutach meczu Cool

Brawo Panowie, oby tak dalej! Very Happy

Jeśli chodzi o "świeżaków" to sami widzicie Panowie, że jest dobrze Smile
Tutaj spisali się dobrze Piotrek (większość interwencji bardzo pewna i o to chodziło) oraz Łukasz (bramka, ale i dobre rozegranie piłki, szczególnie przerzuty).

Aha, no i zapomniałem dodać, iż w drugiej połowe Panowie grający z przodu "nauczyli" się pomagać obrońcom, wychodzić do podań i grać ze sobą jak należy Razz

To by było na tyle Cool

Mazzano

Posty: 44

PostWysłany: Sob 14:17, 25 Paź 2008    Temat postu:

Obrona dziś klasa, nie będe nikogo wyróżniał bo wszyscy z tyłu zagrali świetne zawody. Liczba straconych bramek zresztą mówi sama za siebie. No i asysty Szulo i Mariusza przy bramkach też trzeba zaznaczyć + dobre dośrodkowania Faziego z rogów.

Z przodu faktycznie troche niedociągnięć było, pierwsza połowa kiepska ale ostatecznie w drugiej części wzięliśmy sie solidnie do roboty, udało sie stworzyć sporo tych sytuacji i trzy z nich wykorzystać Wink jest dobrze, rozpoczęlismy mocnym pierdolnięciem i dobrym ogólnie w mojej ocenie meczem Wink

Ostatnio zmieniony przez Mazzano dnia Sob 14:18, 25 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Fazi

Posty: 57

PostWysłany: Sob 16:25, 25 Paź 2008    Temat postu:

E tam, WZR nie specjalnie się paliło do gry to i nam poszło dość łatwo. Z każdym kolejnym meczem będzie trudniej. Dorzucę tylko taką uwagę na przyszłość - jak ktoś nie ma sił biegać w obie strony, to niech się skupi na bieganiu za przeciwnikiem, kiedy ten atakuje.... Jak nie stracimy, to prędzej czy później z pewnością coś strzelimy - mamy z przodu parę strzelb.

Doggy

Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 1

Skąd: Wolne Miasto Gdańsk

PostWysłany: Nie 13:17, 26 Paź 2008    Temat postu:

gratuluje Panowie...
i zaluje ze mnie nie bylo ale w nastepnych kolejkach juz bede do dyspozycji..

Matacinho

Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 15

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie 16:02, 26 Paź 2008    Temat postu:

A o niedzielnym dziszejszym meczu czemu wszyscy tak milcza? Niech jakis ekspert zrobi analize Very Happy

Szuloo

Posty: 17

PostWysłany: Nie 16:08, 26 Paź 2008    Temat postu:

Trzeba oddać PiA, że zagrali dobrze i na pewno będzie to dla każdego ciężki przeciwnik.
My po prostu "daliśmy dupy", bo przyjelismy styl przeciwnika, zamiast narzucić swój Razz

Ot Ci cała "wnikliwa" analiza Twisted Evil

Martin

Posty: 28

Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie 19:59, 26 Paź 2008    Temat postu:

Byli bardzo dobrze zorganizowani w rozbijaniu naszych atakow. Musimy wiecej grac na obiegniecie, ja najlepiej sie czuje w dobieganiu do prostopadlych podan po ziemi, za duzo gralismy gora (a jak juz gralismy to mega nieprecyzyjnie). Ze swojej strony postaram sie w kolejnych meczach troche czytelniej dla backmanow sygnalizowac swoj zamiar oraz wskazac miejsce podania. Mialem wrazenie, ze dzisiaj byl za duzy scisk w srodku i prawo sobie w obronie dzieki temu lepiej radzilo

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.liga7ug.fora.pl Strona Główna -> Ekonomia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)