Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 189

PostWysłany: Sob 14:39, 23 Maj 2009    Temat postu: MFI-EKO

Kto będzie ? To mecz przynajmniej o 2gie miejsce więc pełna mobilizacja !

Ostatnio zmieniony przez Adriano dnia Sob 14:40, 23 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Sob 17:45, 23 Maj 2009    Temat postu:

Panowie wyniki sie ładnie układają, jeśli jutro wygramy z Eko bedziemy bardzo blisko mistrza Very Happy Forza MFI

Adriano

Posty: 189

PostWysłany: Sob 17:56, 23 Maj 2009    Temat postu:

Kuffa czy ktoś może uaktualnić tą tabele ? Bo ja już nie wiem kto i ile ma punktów :]

PostWysłany: Nie 12:25, 24 Maj 2009    Temat postu:

A wiec po meczu sezonu Very Happy Aczkolwiek był to nasz najgorszy mecz Sad Teraz meczem o wszystko jest mecz z FiH , mam nadzieje ze nie spoczniemy na laurach po strzeleniu bramki dajacej nam prowadzenie jak to czesto u nas bywa...

Adriano

Posty: 189

PostWysłany: Nie 15:07, 24 Maj 2009    Temat postu:

No słabo to nam dzisiaj wyszło niestety, ale tak to właśnie bywa przy 1:0 - kontrolowanie wyniku i głupio stracona bramka w ostatniej minucie (jak zwykle po stałym fragmencie). Niestety musimy wygrać wszystkie następne mecze, czyli z FiH i Zarządzaniem, co nie będzie proste. Mam ostry niedosyt po tym meczu, żeby nie powiedzieć wk***.

Fazi

Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 57

PostWysłany: Nie 16:19, 24 Maj 2009    Temat postu:

Adriano napisał:

hm... z tym kontrolowaniem wyniku to bym nie przesadzał, bo postawiliście mur na linii pola i tylko pawello próbował kąsać od czasu do czasU a my mieliśmy swoje niewykorzystane sytuacje (pudło z linii bramkowej np)... a jeśli nasza bramka była głupia, to chciałbym zauważyć, że Wasza padła po niefortunnym błędzie w naszej drużynie, w sytuacji w której inaczej paść by nie mogła...także chłopaki CALM DOWN Smile

Ostatnio zmieniony przez Fazi dnia Nie 16:20, 24 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz
Adriano

Posty: 189

PostWysłany: Nie 17:46, 24 Maj 2009    Temat postu:

Bramka nie była głupia Fazi tylko stracona w głupi sposób (w dokładnie tak beznadziejny sposób straciliśmy dużo punktów w tym sezonie - jakieś rykoszety, samobóje w ostatnich minutach itd.). Co do niewykorzystanych sytuacji to wasza była niezła - choć była spowodowana tym, że znowu nasz zawodnik prawie wbił piłkę do własnej bramki i tylko refleks Vihura nas uratował przed samobójem :/. Wszystko wyjaśni się w meczu z FiH niestety, który musimy wygrać.

Czarny

Posty: 195

PostWysłany: Nie 19:23, 24 Maj 2009    Temat postu:

Nie ma co gadac czy bramki sa przypadkowe, boisko jest jakie jest i trzeba wykorzystywac błedy Very Happy Fakt faktem, sytuacja jest mega ciekawa, mam nadzieje ze PiA za tydzien da rade!! Laughing

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.liga7ug.fora.pl Strona Główna -> MFI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)